Miriam Cani ndryshon look, i bashkohet trendit të flokëve si Kim Kardashian
Shumë personazhe të njohur shqiptarë ose të huaj, kanë guxuar të ndryshojnë look-un e tyre duke ndjekur trendin që e solli e para; Kim Kardashian. Flokët e shkurtra mbi supe, qofshin kaçurrele apo të drejta, janë trendy më i pëlqyer i momentit. Edhe këngëtarja e njohur Miriam Cani, ka vendosur të ndryshoj look, duke prerë flokët shkurt si Kim dhe shumë vajza të tjera të njohura. Nga flokët e gjata bionde, tashmë Miriam duket si një çupulinë me flokët në supe. Pa grim, siç pëlqen ajo të shfaqet në Instagram, Miriami na e tregoi këtë ndryshim, dhe ne të gjithë besoj biem dakord që i shkojnë shumë?
Be the first to comment

Leave a Reply