Modeli më i mirë i flokëve për këtë dimër
Modeli më i mirë i flokëve për këtë dimër
Pëlqej
0
Dëshiron një stil të ri për stinën e dimrit? Mund të kesh parë shumë modele nëpër rrjetet sociale, blogeret apo edhe yjet e Hollywood-it, por akoma nuk e ke zgjedhur atë që të duhet.

Për t’u dukur stil këtë sezon, mund të krijosh një pamje të re me disa prerje flokësh. Prerja që po dominon këtë vjeshtë – dimër është ajo e flokëve të shkurtër, ky është sezoni i kapelës, ndaj çdo model nga këto që shikon më poshtë është i përshtatshëm.

Kjo është një prerje që të kujton Hollywoodin e vjetër.

Prerje e shkurtër me disa valëzime të tregon gjithmonë një pamje natyrale.

Një model i shkurtër dhe i drejtë është mënyra më e mirë për të shtuar stil në pamje shkruan class.

Një model bob klasik që përputhet me linjën e nofullave.
Be the first to comment

Leave a Reply