Morena Taraku vjen më bukur se kurrë në sesionin e fundit
Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, njihet për fotosesionet e shpeshta.

Bukuroshja asnjëherë nuk heziton t’i tregojë linjat e saj dhe bukurinë që zotëron.

 

Ajo shfaqet në disa imazhe në veshje ngjyrë pink dhe duket mjaft atraktive.

Në një tjetër imazh ajo shfaqet në bluzë ngjyrë të zezë me flokë të kapura e grim të thjeshtë. Morena duket vërtet mahnitëse.

 

Fotosesioni është realizuar nga fotografi i njohur, Norik Uka.

Morena ka kohë që s’ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

 

Ajo vazhdon të jetë pa të dashur, së paku publikisht nuk flet për jetën private.
Be the first to comment

Leave a Reply