Moti sot me vranësira dhe mundësi për reshje shiu
Instituti Hidrometeorologjik ka njoftuar se sot temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-20 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të shënoj rënie, nën vlerat e normales.