Moti sot në Maqedoni
Sot po mban mot i vranët me mundësi për rreshje të shiut dhe bubullima në orët e pasiditës. Temperaturat parashikohet të lëvizin prej 22 der më 27 celcius. Mot i paqëndrueshëm pritet të ketë në pjesën qendrore dhe lindore, kurse ne pjesën perëndimore të vendit mund të ketë edhe breshër.
Be the first to comment

Leave a Reply