Muhamed Zekiri: Lëvizja Besa të deklarohet publikisht nëse ka marrëveshje me VMRO-DPMNE-në
Është e drejtë që Lëvizja Besa të del dhe të tregon nëse ka marrëveshja apo jo me VMRO-DPMNE-në. Në bazë të informacioneve që kam, votuesit e Besës edhe pse kanë kandidatë në qytetin e Shkupit do t’i bien “x” fletvotimit, pë t’i shkuar kjo në dobi VMRO-DPMNE-së”, transmeton gazeta Lajm.

Kështu është deklaruar në emisionin “Click plus” deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri./Fol/
Be the first to comment

Leave a Reply