Ndjekësi e pyet se pse nuk e publikoi klipin në një faqe porno, Enca e ‘gozhdon’ me përgjigjen
Enca ka një përgjigje për të gjithë ata që e kanë quajtur “Porno” klipin e saj të fundit!

Pas publikimit të këngës më të re ‘Dua’ Enca ka kaluar çdo pritshmëri. Ajo ka marrë mbi 5 milion vieës në javën e parë të publikimit dhe skenat erotike me modelin portugez Pierlugi ishin ato për të cilat u komentua shumë në rrjetet sociale të cilat tërhoqën vëmendjen e publikut dhe Enca u shpreh se për të ishte e hera e parë që shkëmbente puthje në një klip.

Ka patur shumë fansa të cilët e kanë cilësuar si shumë erotik këtë klip të Encës madje një koment të tillë e ka bërë një fans sot në Instagramin e Encës, koment të cilit këngëtarja e njohur nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

Fansi i ka thënë se pse nuk e publikoi klipin në “Brazzers” se do kishte më shumë shikime, për të gjithë ata që nuk e dinë, Brazzers është një sajt videosh porno. Enca u tregua shumë e qetë dhe me ironinë më të madhe të mundshme i tha: “Që ta klikosh më lehtë, biri im”.
Be the first to comment

Leave a Reply