Ndjekësi: S’ka lon djal pa t’nxo, Dafina ia ‘mbyllë gojën’ në mënyrë EPIKE
Dafina Zeqiri padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun.

Në rrjetet sociale është mjaft aktive dhe mëse e ndjekur e cila tashmë numëron mbi 800 mijë ndjekës në llogarinë personale, Instagram.

Duke qenë se publikon imazhe të njëpasnjëshme shpesh bien në sy edhe komentet që merr nga fansat e saj.

Një nga ato të fundit është kur i shkruajnë Dafinës ” Çikë e mirë je kon, tash s’ka met djal pa t’zon ndërkaq më pas ka reaguar edhe këngëtarja duke i thënë “Zemrën ma ndave në dy pjesë… virgjine jam pasha ty”.

Ndryshe, këngëtarja 29 vjeçare që një kohë është shpërngulur në SHBA, ku po jeton dhe zhvillon karrierën muzikore.

“Ti e din”, është projekti i fundit që ka lansuar gjatë qëndrimit të saj në Kosovë fundvitin që lamë pas.
Be the first to comment

Leave a Reply