Ndryshimi drastik i Kim Kardashian ! S’e njeh as vajza e saj
Edhe kur është bërë si Disney Princeshë, Kim Kardashian nuk mund të mashtrojë vajzën e saj 4 vjeçare, North.

Ajo u shfaq në një video për “Glam Masters” e cila ishte shndërruar në princeshë Jasmine, e transformuar tërësisht në të gjithë fytyrën me vetulla të ngjitura, me paruke dhe me bizhuteri të shumta, shkruan pagesix transmeton lajmi net.

Ndryshimi i Kimit ishtë mjaft bindës, por nuk arriti të mashtrojë vajzën e saj ku e kishte telefonuar edhe në rrjetin social “Facetime”.

“Hi North, jam princesha Jasmine” ndërkaq më pas menjëherë erdhi reagimi i vajzës duke i thënë se je Kim, të njoh nga zëri.

Kandee është grimerja që ia ka bërë ndryshimin drastik Kimit, e që është bashkëpunëtore e Kimit në shown Glam Masters.
Be the first to comment

Leave a Reply