Në Prilep humb jetën një parashutist nga Zvicra
Një parashutist, nënshtetas i Zvicrës sot ka humbur jetën pasi një aksidenti në afërsi të Prilepit

 
‘Sot, rreth orës 15:00, pranë fshatit Mazhuçishte ka rënë parashutist, nënshtetas zviceran, dhe ka humbur jetën në vendin e ngjarjes’, informojnë nga MPB./Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply