Neymar në Real Madrid, ja çfarë thotë Ronaldo
Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me ardhjen e Neymarit.
Cristiano Ronaldo ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me transferimin e Neymarit në Real Madrid.
“Vazhdimisht flitet se do të ketë blerje në Madrid”, tha Ronaldo për El Chiringuito de Jugones.
“Kam tetë vite këtu dhe ata gjithmonë flasim për 50 lojtarë që do të vijnë dhe në fund askush nuk vjen”, shtoi ai.
Be the first to comment

Leave a Reply