Ngriti gjysmë toni, peshëngritësit i shpërthen gjak nga hundët (VIDEO)
Ky është momenti tronditës ku një peshëngritës i cili po ngrinte një peshë prej 426 kilogramë, i shpërthen gjaku nga hundët.

Mikhail Shivlyakov ishte duke konkurruar në turneun e Festivalit Sportiv Arnold 2018 në Columbus, Ohajo.

Pamjet tregojnë Shivlyakov i cili ndërsa munohet të ngrejë gati gjysmë toni, i shpërthërn gjaku nga hundët dhe të gjithë spektatorët mbeten të tronditur.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply