Nicki Minaj dhe Eminem në lidhje? Vjen reagimi i reperit
Kohëve të fundit u përfol se Eminem dhe artistja e famshme, Nicki Minaj janë në lidhje.

E gjithë kjo, në bazë të një nga komentet e një fansi kur pyet artisten se a jeni në lidhje dhe përgjigja e saj do ju habisë gjersa thotë po, shkruan CNN .

Ndërkaq, së fundmi Minaj tha se “Zemër mendova se do të mbanim të fshehur deri në fund të dasmës”.

Këtu vërehet një lojë ndërmjet artistëve, dhe se nuk ka asgjë të vërtetë rreth lidhjes edhe pse shumë nga fansat do dëshironin t’i shihnin së bashku.

Gjatë një koncerti në Kanada, Eminem tha se nuk është në lidhje por do të dëshiroja ta takoja Nicki Minajn.

Nicki Minaj para disa javësh ka publikuar projektin e fundit “Chun Li”, ndërsa Eminem është në përgatitje të projekteve të reja.
Be the first to comment

Leave a Reply