Një tjetër shqiptare pushton revistat e huaja
Ndërkohë që Rita Ora është në kulmin e suksesit të saj edhe e ëma nuk mbetet pas. Vera Ora tashmë nuk është më një emër i panjohur për publikun, pasi është përfolur shpesh në media si nëna e Ritës. Së fundmi, ajo është shfaqur në një nga revistat e huaja.

Rita ka shpërndarë në Instastory artikullin ku shfaqet e ëma dhe shkruan: “Krenare për ty mami”. Vera Ora në artikull prezantohet si psikiatre, ndjekëse e modës dhe nëna e një ylli ndërkombëtar të popit. Në intervistë ajo ka folur për shëndetin mendor dhe vlerat e familjes.

Me sa duket nëna e Ritës është në hapat e së bijës dhe ndoshta shumë shpejt do të jetë po aq e famshme sa ajo.
Be the first to comment

Leave a Reply