Një vjehërr si Ardit Gjebrea, dedikimi prekës për djalin do t’ju përlotë (FOTO)
Mbrëmjen e kaluar djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea ka kurorëzuar dashurinë e tij në fejesë.

Ai është fejuar me vajzën e biznesmenit Adi Haxhiymeri, të quajtur Merlin.

Të rinjtë ishin në një lidhje prej shumë kohësh ndërkohë çdo gjë u bë publike për mediat vetëm pak kohë më parë.

Por ato që kanë festuar dhe gëzuar më shumë për këtë bashkim janë dy familjet e të rinjve.

Ardit Gjebrea shprehet i emocionuar për këtë hap të rëndësishëm për djalin e tij.

Krahas fotos së dy familjeve ai shkruan “Një familje”.

Në një video, ku çifti shihet duke ngrënë tortë, afrohet vajza e vogël e Arditit, Ana, e cila krijon një situatë gazmore teksa i thotë nuses së vëllait, “Nga sot e tutje do të të quaj Merlin Gjebrea“.
Be the first to comment

Leave a Reply