Nora mori befasinë më të bukur mbrëmë
Këngëtarja Nora Istrefi dje kishte një ditë të veçantë.

Ajo festoi ditëlindjen e 32-të dhe me këtë rast pranoi urime të shumta gjatë gjithë ditës, shkruan lajmi.net.

Në mbrëmje asaj i ishte rezervuar një  befasi e bukur dhe bashkë me bashkëshortin e saj Robertin dhe miqtë e tyre të afërt festuan me këngë e valle.

Në mesin e të ftuarve ishin edhe trajnerja Geta Beqa, reperi Bigem dhe aktori Fatos Kryeziu, të cilët sollën pamje përmes rrjeteve sociale.

Muaj më parë ishte paralajmëruar një duet i Norës me Irkenc Hykën, por u anulua.
Be the first to comment

Leave a Reply