Nora ndihet e bekuar, kështu e uroi Renee
Këngëtarja Nora Istrefi sot feston ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe kolegët.
Ditëlindjen e 32-të asaj ia bëjnë të paharruar mesazhet uruese që mori nga bashkëshorti i saj Roberti dhe vajza Renee.
Kjo e fundit e ka emocionuar tejmase këngëtaren me mënyrën se si e uroi atë, duke marrë mikrofonin në duar ajo këndoi këngën e ditëlindjes.
“Jam e bekuar. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee”, ka shkruar Nora.

I’m Blessed. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on
Be the first to comment

Leave a Reply