Nuk e besoni cila këngëtare është vogëlushja në foto
Me muzikë ka filluar të merret vitet e fundit, ndërsa sot është ndër emrat më të suksesshëm.

Bëhet fjalë për këngëtaren Filloreta Raçi e njohur në publik si Fifi dhe që është ndër artistet më energjike që i ka estrada jonë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Fifi ka qenë pjesë e festivalit “Kënga Magjike” ku u paraqit me këngën “Zhurmë” dhe që zuri vendin e tretë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fifi ka postuar një fotografi të cilën e ka ndarë nga arkiva e fëmijërisë.

Në atë imazh, shihet Fifi e vogël që vështirë është ta njohësh, kjo pasi aty u shfaq me flokë të shkurtëra.
Be the first to comment

Leave a Reply