Nuk frenon në kohë, kamioni përplas disa makina – VIDEO
Një aksident i rëndë është filmuar në Teksas, teksa shoferi i një kamioni nuk frenoi në një kryqëzim duke marrë me vete disa makina.

 Aksidenti ndodhi të premten në Austin, e në video dallohet se kamioni nuk arrin të ndalojë në semaforin e kuq, duke copëtuar një makinë që kishte ndaluar dhe dy automjete që po vijonin rrugën.
Be the first to comment

Leave a Reply