Nuk kanë të ndalur tërmetet në Ohër
Sot përsëri është regjistruar tërmet me epiqendër 10 kilometra në lindje të Ohrit.
Tërmeti ka ndodhur në orën 11 e 12 minuta dhe ka qenë me intensitet prej 3.8 shkallëve sipas shkallës së Rihterit, bëjnë të ditur nga Qendra Sizmologjike.
Be the first to comment

Leave a Reply