Nusja e Princ Harryt e shqetësuar, fillojnë problemet e para
Nusja e Princ Harryt e shqetësuar, fillojnë problemet e para

Pëlqej

Meghan Markle është mjaft e mërzitur pasi qeni i saj i dashur Guy ka thyer 2 këmbë.

“US Magazine” raporton se Guy momentalisht po merr trajtimin e duhur. Është ende e paqartë se si kjo ka ndodhur, por thuhet se qeni është vrarë fare pak kohë pas fejesës së çiftit, diku rreth fundit të nëntorit.

Princi Harry e ka shoqëruar vazhdimisht Meghan– in dhe të dy janë shumë të shqetësuar rreth shëndetit të Guy- t.

Një burim i afërt thotë se Meghan ndihet keq dhe është shumë e shpënqëndruar. E vetmja gjë që i intereson është shëndeti i të voglit të saj.

Markle është shumë e lidhur me qenin e saj. Që prej kohës kur u shpërngul në vilën mbretërore më Harry- n, aktorja e mori atë me vete
Be the first to comment

Leave a Reply