Nxehet fushata, dëmtohen Shtabet e LSDM-së dhe VMRO-së
Është dëmtuar njëri nga Shtabet komunale të LSDM-së në lagjen Aerodrom, njoftojnë nga kjo parti.

“Është e qartë se VMRO-DPMNE do t’i humb zgjedhjet dhe e frikësuar vepron në mënyrë joracionale”, thuhet në reagim, transmeton Medial.mk.

Ndërkohë, nga ana tjetër VMRO-DPMNE ka lajmëruar për thyerjen e Shtabit të tyre në lagjen Kisella Vodë.

 
Be the first to comment

Leave a Reply