Oriola Marashi hap këmbët dhe shkruan fjalë “të pista”, tërbohen fansat
Modelja Oriola Marashi ka befasuar me shprehjen e saj më të fundit krah fotos së saj të nxehtë.

Ajo ka pozuar sensuale dhe njëkohësisht vihet re teksa mban me dorë pjesët intime. Si fotoja po ashtu dhe thënia e saj kanë befasuar.

“Instagrami im publik, i joti jo, p***i im privat, i joti jo”, nuk dimë të themi se me kë e ka ekzaktësisht këtë diss Oriola, por si gjithmonë modelja arrin të na surprizojë dhe ka zgjuar mjaft reagime krah postimit të saj.
Be the first to comment

Leave a Reply