OTR apo TBA? Noizy i përgjigjet Unikatilit (FOTO LAJM)
Tashmë dihet se raportet mes grupeve të rep artisëve shqiptar nuk është se janë edhe aq të mira.

Duket se mes TBA dhe OTR janë rithyer sërisht sfidat. Ditën e djeshme Unikatili ka sjellë projektin e tij më të ri me titullin “A po e sheh”, ku duket se ka thumbuar paska kolegët e tjerë të repit.

Noizy duket se i është kundrapërgjigjur menjëherë duke publikuar një pjesë kënge në Instastory e cila dukej si kundërpërgjigje kundrejt Unikatilit.
Be the first to comment

Leave a Reply