Paloka filozofon si Makiaveli, në këtë formë do ta rrëzojnë Ramën
Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka thotë se largimi i kryeministrit Edi Rama është një gjest patriotik, ndaj sipas tij të gjitha rrugët përfshirë dhunën janë legjitime.

Paloka paralajmëroi përballeje të fortë të opozitës me qeverinë.

“Largimi i Edi Ramës me të gjitha mënyrat. Në një vend ku nuk ka më demokraci, ku bandat kanë marrë në dorë gjithçka, ku krimi drejton dhe as nuk bëhet fjalë për zgjedhje të lira, të gjitha mënyrat janë legjitime. Sot largimi i Edi Ramës është gjest patriotik.” tha ai.
Be the first to comment

Leave a Reply