Pas 7 viteve burg lirohet pronari i Tv A1, Velia Ramkovski
Velia Ramkovski ishte arrestuar para 7 viteve nga regjimi i Nikolla Gruevskit ku më pas ishte dënuar me burg.

Përndryshe Velia Ramkovski dhe Tv A1 njiheshin si kritikues të pushtetit të kaluar të Maqedonisë, VMRO – BDI./fol.mk/
Be the first to comment

Leave a Reply