Pas daljes nga burgu ja çka bëri Fero
Reperi nga labeli ‘ON Records’ Fero është arrestuar para disa ditëve nga Policia e Kosovës.
E dje ai është liruar nga paraburgimi dhe menjëherë ka filluar të merret me profesionin e tij. Në Instastory Fero ka hedhur një fotografi ku shihet se është në aeroplan duke udhëtuar jashtë Kosovës, me gjasë për ndonjë me koncert.

Me këtë imazh, por edhe me videot tjera të publikuara Fero ka thënë se nuk mund ta ndalojë asgjë dhe askush.
Be the first to comment

Leave a Reply