Pas imitimit në Portokalli, Gaz Paja përballet me Renato Mekollin (VIDEO)
Pjesa më kulminante e “Portokallisë’ në puntatën e të dielës që kaloi ishte imitimi që aktori Gaz Paja bëri për shefin e kuzhinës Renato Mekolli, i cili në emisionin e tij ‘“Hell’s Kitchen’ teksa bërtet dhe thyen pjatat krijon një atmosfere jo të këndshme për konkurentët.Ndërsa ditën e sotme aktori Gaz Paja ka ndarë më ndjekësit e tij një foto ku shihet në krah të Renatos,dhe duke se gjithçka mes tyre është në rregull. ’E di çfarë më tha’- ka shkruar Gazi në foton që ka postuar duke etiketuar Renato Mekollin.
Be the first to comment

Leave a Reply