Pas përleshjeve në Kumanovës, ndërron jetë Vebi Maksuti




Alsat mëson se ka ndërruar jetë para pak minutash Vebi Maksuti.

Ai ndërroi jetë pas plagës së marrë nga përleshja mes dy familjeve, mbrëmjen e sontme në Kumanovë.

Personi që ka ndërruar jetë ishte i moshës 48 vjeç.

Sonte rreth orës 18.00 sherri kishte filluar nga dy familjet Latifi dhe Maksuti i cili fillimisht nisi me përleshje fizike dhe mbaroi me armë. / Alsat




Be the first to comment

Leave a Reply