Pas rikthimit të Adelinës, Olti ka dy fjalë për t’i thënë
Këngëtarja Adelina Ismaili ka bërë një rikthim në skenën shqiptare, por si aktore.

Këngëtarja dhe tashmë aktorja Adelina Ismaili ka lënë Zvicrën dhe bashkë me Valin e Uliksin janë zhvendosur në Kosovë, shkruan TopAl News.

Ajo tashmë është e angazhuar në serialin ‘O sa mirë’ ku luan rolin e drejtoreshës.

Por, pos me serial, Adelina po merret edhe me aktivitete tjera, ndër to edhe si modele për ‘make up’.

Disa fotografi që po qarkullojnë në rrjetet sociale, shihet se është pothuajse gjysmë e zhveshur me një grim profesional.

Fotot e saj janë komentuar edhe nga Olti Curri i cili në Instastory ka hedhur një foto të Adelinës, të cilën e quajti luaneshë.

Madje, Olti bëri një ‘diss’ kolegeve të Adelinës, pasi tha se kur vjen luanesha s’ka vend për sorkadhe.
Be the first to comment

Leave a Reply