PDSH mbajti tubim parazgjedhor në Zhitoshë dhe Dollnen
Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) sonte në tubim para banorëve në fshatin Zhitoshë e prezentoi kandidatin për kryetar të komunës së Dollnenit, Eroll Abdiu.

Në tubim foli edhe kryetari i partisë, Menduh Thaçi si dhe bartësi i listës së këshilltarëve, Orhan Hasani.
Be the first to comment

Leave a Reply