PDSH zyrtarizon kandidatin për komunën e Gostivarit
Partia Demokratike Shqiptare ka zyrtarizuar kandidatin për komunën e Gostivarit dhe bëhet fjalë për anëtarin e kryesisë qendrore nga kjo parti, politokologun nga Çegrani, Sabajdin Izeiri.

Nga PDSH theksojnë se Izeiri është person autoritativ, ndërsa për bartës të listës së këshilltarëve komunal është caktuar Vildan Memeti, inxhinier i elektros nga Gostivari.
Be the first to comment

Leave a Reply