Për “bossin” me Porsche, vajzat zhveshin dhe rrahin në mes të rrugës bjonden që i mori të dashurin (VIDEO)
Sherret për të dashurin janë bërë normale tani, por ky rast është shumë tipik.

Një vajzë ka zgjedhur formën më të dhunshme për t’u hakmarrë ndaj “tjetrës” duke e ndjekur dhe rrahur në mes të rrugës në prani edhe të të dashurit të të dyjave.

Ngjarja ka ndodhur para disa kohësh në Izmir të Turqisë dhe po merr mjaft vëmendje në rrjetet sociale, përcjell Albeu.com.

Pasi e nxjerrin nga makina me dhunë, vajzat e godasin bjonden bukuroshe me shuplaka duke e shtrirë në tokë.

“Me kë fle ti moj ku*vë”, dëgjohet t’i thonë ato vajzës bjonde teksa e rrahin.
Be the first to comment

Leave a Reply