Për ditëlindjen e mikes, Fjolla nxjerr gjoksin në fustanin jeshil
Fjolla Morina është emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Ajo njihet për paraqitjet e saj provokuese, në të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë linjat trupore.

Këngëtarja Shkenda Dubova dje ka festuar ditëlindjen,por njëkohësisht pranoi edhe propozim për martesë, me këtë rast kishte mbledhur në një ndejë miqtë dhe kolegët e saj.

Në mesin e të ftuarve ishte edhe Fjolla Morina, e cila kishte zgjedhur ta vishte një fustan jeshil të hapur tek gjoksi.

Këngëtarja ka hedhur disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat dukej tejet provokuese, derisa një mashkull tentonte t’ia mbulonte gjoksin me duar.
Be the first to comment

Leave a Reply