Pija për dembelët që redukton yndyrën e barkut duke fjetur
Dëshironi të humbisni shpejt, lehtë dhe natyrshëm dhjamin që grumbullohet rreth e nga barku? Ja një recetë natyrore, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast. Këtë recetë duhet ta pini rregullisht, para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si yndyra në bark do të zhduket gradualisht!

Përbërësit:
1 kastravec
Një tufë majdanoz
1 lugë xhenxhefil pluhur
1/2 limon
1/3 filxhan ujë

Përgatitja:
Vendosni përbërësit në një frulator të përzihen mirë me njëri-tjetrin. Më pas konsumojeni çdo ditë, para se të shkoni për të fjetur. Do të shikoni rezultatet e para që javën e parë të përdorimit! E mira është që ta konsumoni të paktën për 1 muaj
Be the first to comment

Leave a Reply