Pique: Coutinho dëshiron me çdo kusht Barcën
Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka deklaruar se Philippe Coutinho është i determinuar që të kalojë te Liverpooli.

Pique fajëson transferimin e Neymarit që shumat e transferimeve kanë shkuar në qiell.

“Mendoj se lojtarët dëshirojnë t’i bashkohen Barcelonës. Coutinho dhe Dembele janë me ne, por problemi është te finalizimi i të dyja transferimeve”.

“Coutinho dëshiron që të vijë, problemi është që ne shitëm Neymarin shtrenjtë dhe kjo ka çuar çmimet në qiell”, u shpreh Pique. /Telegrafi/
Be the first to comment

Leave a Reply