Plas rrjeti Linda Morina dhe Milaim Zeka live ne emision Milaimi ia prek gjoksat dhe e puth Linden ja si reagon ajo.. (Video)
Këtë të diele duke filluar nga ora 21:00, në RTV21, në emisionin “Kojshia Show” të ftuar janë Linda Morina dhe Milaim Zeka, njofon InfoKosova. Si duket ata të dy do ta kallin atmosferën të dielën mbrëma. InfoKosova ju fton të ndiqni më poshtë Promon e emisionit: Shtyp reklamen me poshtë dhe shikojeni emisionin:
Be the first to comment

Leave a Reply