Provokim? Dua Lipa shfaqet në krahët e ish-it të Rita Orës
Pasi u përfol për një flirtim me DJ-in Clavin Harris, Dua Lipa pozoi pranë një tjetri ish-partneri të këngëtares Rita Ora.

Marrëdhënia mes dy shqiptareve flitet se nuk është e mirë dhe nuk ka pasur asnjë takim në asnjë prej eventeve, ku ato janë shfaqur të dyja.

Duket se Dua nuk ia fal Ritës që nuk e ndihmoi në fillimet e saj në muzikë, ndaj duket sikur çdo postim i saj ka një qëllim të fshehtë.

Ajo u shfaq së fundmi në krahët e ish-të dashurit të Orës, Bruno Mars-it.
Be the first to comment

Leave a Reply