Publikohen fotot, Marina Fara në një moment intim në krevat me një mashkull!
Marina Fara ka habitur të gjithë me postimet e fundit në Instagram.

Zeshkanja seksi ka zgjedhur që në këtë mënyrë ti njoftoj ndjekësit me të dashurin e ri, shkruan lajmi.net

Fotot janë intime nga shtrati ku Marina shihet duke u puthur me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën e që nuk ka dashur t’ia zbuloj fytyrën.

Ajo ishte shumë e përfolur edhe pas fejesës me njërin nga biznesmenët e njohur e që shpejt i dhanë fund gjithçkaje.

Sot vajza e Eli Farës duket tejet e lumtur në krahët e të dashurit dhe po vazhdon të postoj edhe imazhe të saj në të cilat duket tejet tërheqëse.
Be the first to comment

Leave a Reply