“Pusho-sho-sho!” Surpriza e Florit për Fevziun në përvjetorin e “Opinion”(VIDEO)
Emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut festoi të enjten 20 vjetorin.Në këtë rrugëtim të gjatë kanë qenë pjesë jo vetëm figurat politike por edhe ato të artit dhe të kulturës.

Kantautori Flori Mumajesi në këtë përvjetor të rëndësishëm për Fevzon e ka suprizuar me një dhuratë mjaft kreative, një këngë vetëm për “Opinion”.

Projekti muzikor që mban titullin “Pusho” përmban një nga momentet më të tensionuara të karrierës së gazetarit, debatin e ashpër në studio me kreun e ALUIZNI-t Artan Lame.
Be the first to comment

Leave a Reply