Qesharake: Kur dhëndri me shokë befasojnë nusen (Video)
Ajo ndoshta e kishte imagjinuar dasmën e saj si një natë spektakolare dhe që do ta mbante mend gjithë jetës së saj, por duket se i shoqi kishte menduar një mënyrë për t’i krijuar vërtetë një kujtim të paharrueshëm.

 

Dhëndri nga Teksasi, së bashku me disa nga shoqëruesit e tij, kishin përgatitur një spektakël surprizë për të gjithë, duke i lënë me gojë hapur e sigurisht duke mahnitur nusen e tij në veçanti me një kërcim plot humor.

Por për ta kuptuar më mirë, hidhini një sy videos së mëposhtme…
Be the first to comment

Leave a Reply