Rashel Kolaneci zbulon arsyen e largimit: Ermali më bëri pyetjen që nuk duhej
E ftuar sot në emisionin “Xing me Ermalin” ishte Rashel Kolaneci, vajza shoqëruese e Ermalit në sezonin paraardhës.

E komentuar në media për arsyen e largimit nga emisioni, ajo sqaroi sot për të gjithë: “U largova sepse Ermali më bëri pyetjen që nuk duhej”. Gjatë intervistës nuk munguan as batutat dhe sigurisht u rikujtuan edhe momente kur ajo ishte pjesë e familjes Xing.

Ajo shtoi se nëse i jepet një mundësi për të punuar në television do pranojë me shumë kënaqësi. Gjithashtu ajo sqaroi se jeta e saj tani ishte larg televizionit e se po i përkushtohej studimeve.
Be the first to comment

Leave a Reply