Reali ofron dy super-yjet e skuadrës për të marrë Neymarin
Sipas “Don Balon”, Reali është gati t’ia ofrojë PSG-së Gareth Bale dhe Toni Kroos.

Real Madridi është gati të bëjë “çmenduri” për të marrë Neymarin.

Klubi madrilien ofron dy yjet e ekipit për brazilianin.

Sipas “Don Balon”, Reali është gati t’ia ofrojë PSG-së Gareth Bale dhe Toni Kroos.

Kjo pasi që presidenti i PSG-së kërkon 400 milionë euro, ndërsa Reali ofron dy lojtarët plus 200 milionë.
Be the first to comment

Leave a Reply