Rike Roçi ‘bomba’ e Halloweenit, do ju shfrenojë imagjinatën e zhveshur dhe gjakosur
Për Helloween, mbrëmë kanë qenë të shumtë ata që kanë zgjedhur të maskohen, shkruan lajmi.net.

E vëmendja më e madhe sigurisht se ka shkuar te emrat e njohur të ekranit, përfshirë edhe Rike Roçin e cila u bë e njohur pas tifozllëkut të flaktë për djemtë e Kombëtares.

Ajo mbrëmë ka dalë për të festuar Halloweenin, kështu duke lënë gjurmë që mëngjesin e sotëm të komentohet maskimi i saj.

Rike madje padyshim se ka qenë ‘bomba’ e Halloweenit pasi ka treguar shumë nga vetja, duke u zhveshur e gjakosur./Lajmi.net/

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply