Rita Ora ‘mëson’ këngën e Feros!!




Shprehja ‘Gang gang’ e më pas projekti muzikor nga Fero me pikërisht këtë titull kanë bërë bujë të madhe.

Aq të madhe sa ka arritur deri atje ku edhe këngëtarja shqiptare me famë në botë, Rita Ora t’a ‘mësojë’, shkruan lajmi.net

Ajo ka publikuar një foto në Intagram mbishkrimi i së cilës ka habitur të gjithë.

‘Gang gang’ shkruan tek fotografia e postuar me çka na ka bërë të kuptojmë se edhe Rita ka dëgjuar për Feron dhe bujën e madhe që ai po bën.

Ndryshe kënga e tij ka arritur të klikohet plot 11 milionë herë në kanalin zyrtar në Youtube.




Be the first to comment

Leave a Reply