Ronaldo e do Kane në Real
Cristiano Ronaldo ka dhënë bekimin e tij.

Ai është i pajtimit që Real Madrid të bëjë lëvizje në drejtim të Tottenham dhe ta sjellë nga Londra, Harry Kane, shkruan Don Balon, njofton Klan Kosova.

Në ndërkohë, Karim Benzema, po e mendon largimin nga klubi në verë.

Ronaldo e sheh Kane si zëvendësimin ideal të francezit.
Be the first to comment

Leave a Reply