Rregulloi hundën me fotoshop, Rashel Kolaneci tregon të vërtetën
Ajo është një ndër personazhet e komentuara në showbizin shqiptar dhe arriti të merrte famë për një kohë mjaft të shkurtër.

Bëhet fjalë për Rashel Kolanecin, 18-vjeçaren e cila është në qendër të vëmendjes ditët e fundit.

Ditën e sotme, në media u postua një foto ku dukej se ajo mund të kishte përdorur fotoshop tek hunda.

Mirëpo, Rasheli i ka dhënë fund këtyre aludimeve, duke hedhur poshtë opinioneve.

Përmes disa fotove të njëpasnjëshme ne InstaStory, ajo ka “vërtetuar” se nuk ka ndërhyrë me fotoshop.

Në foton e fundit, ajo shkruan:

Kur të vjen keq për haters kudo ndodhen, po ju jap një duartrokitje për lodhjen.”
Be the first to comment

Leave a Reply