Sekondat e fundit të jetës së motoçiklistit, derisa po tentonte të tejkalonte përplaset me një veturë (Video, +18)
Një aksident me fatalitet që ka ndodhur në Rusi, do të duhej të shërbente si leksion për shoferët që të jenë më të kujdesshëm.

Në të shfaqen momentet e fundit të motoçiklistit, që janë filmuar nga kamera e sigurisë brenda një veture që po lëvizte prapa tij, transmeton Telegrafi.

Motoçikletën Honda po e ngiste një djalë 34-vjeç, i cili derisa po tentonte tejkalonte një veturë tjetër dhe kalon në korsin tjetër, ku për fat të keq përplaset me një veturë që po vinte nga ana e kundërt.

Nga goditja e fortë motoçiklisti ka mbetur i vdekur në vend, derisa shofer i veturës është dërguar me urgjencë në spital për shkak të plagëve të marra.
Be the first to comment

Leave a Reply