Shihni si dridhej dhe shpërthen në lot Xhensila kur eleminohet nga Ethet e së Premtes (VIDEO)
Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe më të suksesshme.

Por jo gjithmonë ka qënë aq e suksesshme.

Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni kohën kur Xhensila Myrtezaj konkuronte tek “Ethet e së Premtes”.

Ajo ishte vetëm 14 vjeç kur mori pjesë dhe u eleminua nga gara.

Në video mund të shikoni momentet kur Xhensila eleminohet nga konkurrimi duke shpërthyer në lot.
Be the first to comment

Leave a Reply