Shikoni se si dukej Andrra Destani kur ishte fare e vogël (FOTO)
Martesa me Sinan Hoxhën ka bërë që Andrra Destani të jetë një nga emrat më të komentuar në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.
Është kjo Andrra Destani e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale.
Andrra dhe Sinani ka vite që janë martuar dhe kanë një djalë të quajtur Ajsi.

Sa shkon e rritet duket sikur Ajsi po ngjason më shumë me nënën e tij.
Është Andrra ajo që ka publikuar një fotografi të sajën kur ka qenë e vogël dhe fotografi të Ajsit tani, e ajo çfarë bie në sy është ngjashmëria e madhe mes tyre.
Be the first to comment

Leave a Reply